Оплата

Обробка замовлення здійснюється тільки по передоплаті. Відправка замовлень здійснюється протягом 3-х робочих днів. Одяг "під замовлення" від 7 до 12 робочих днів.

Оплата на розрахунковий рахунок (банк Приватбанк)

Оплати приймаються з будь-якого банку України, а також через термінали Ibox і схожі. При оплаті на розрахунковий рахунок пам'ятайте, що зарахування коштів може відбуватися протягом 3-х банківських днів.

Оплата на картку Приватбанку

Оплата можлива тільки через додаток Приват24 або термінали Приватбанк. Зарахування коштів відбувається від 10 хвилин до 2-х годин.

Оплата LiqPay

Вы можете оплатити своє замовлення на сайті.

Післяплата (лише з авансом)

Аванс за доставку в дві сторони 100 грн. В разі Вашої відмови від отримання посилки, сума авансу йде на оплату логістичних послуг ТК "Нова пошта" і не підлягає поверненню. Увага! При даній послузі вартість доставки зростає на 20 грн + 2% від суми післяплати.

Звертаємо Вашу увагу, що для моделей, у яких на сторінці вказана інформація " індивідуальний пошив. Відправка протягом * днів " мінімальна передоплата становить 50%.

Даний спосіб не доступний для замовлень з індивідуальними коригуваннями, а також для розмірів вище 66.

Доставка

Ми здійснюємо доставку наступними способами:

Нова пошта

Вартість доставки на сьогоднішній день від 47 грн і залежить від ваги і об'єму вантажу. Терміни доставки 1-4 дні і залежать від вашого місця розташування.

Укрпошта Стандарт

Вартість доставки на сьогоднішній день від 25 грн і залежить від ваги і об'єму вантажу. Терміни доставки 2-7 днів і залежать від вашого місця розташування.

Укрпошта Експрес

Вартість доставки на сьогоднішній день від 35 грн і залежить від ваги і об'єму вантажу. Терміни доставки 2-4 дні і залежать від вашого місця розташування.

 

Важливо! Якщо покупець отримував замовлення з безкоштовною доставкою, при поверненні товару в рахунок магазину буде утримана вартість доставки.